راهنمای انتخاب عینک آفتابی

راهنمای انتخاب عینک آفتابی

This post was most recently updated on 4 ماه ago

فرقی نمی‌کند که به دلیل محافظت از چشم‌هایتان قصد خرید عینک آفتابی را دارید یا بیشتر به دنبال زیبایی ظاهری و شیک‌ پوش بودنید؛ در هر حال هماهنگ بودن نوع عینک با فرم صورت و پوشش شما می‌تواند به جذابیت ظاهری شما بیفزاید. پس بهتر است هنگام انتخاب از میان انواع عینک افتابی مردانه و زنانه علاوه بر دقت به فاکتورهای مربوط به محافظت از چشم، به روش صحیح انتخاب عینک افتابی مناسب انواع صورت هم دقت کنید. اینجاست که یک راهنمای خرید عینک افتابی با توجه به نوع صورت می‌تواند حسابی به شما کمک کند.

راهنمای انتخاب عینک آفتابی

ممکن است فکر کنید تنها با امتحان کردن عینک روی صورت، می‌توان فرم مناسب را انتخاب کرد. اما با دانستن یک سری نکات ساده می‌توانید هنگام خرید آنلاین عینک آفتابی هم بهترین انتخاب را داشته باشید.

تشخیص فرم صورت و انواع عینک آفتابی

یکی از ساده‌ ترین راه‌ ها این است که روبروی آینه بنشینید و مو های خود را به‌کلی به سمت بالا نگه دارید. از قسمت پیشانی خود شروع به کشیدن یک خط روی آینه کنید و دور تا دور صورت آن خط را ادامه دهید. به همین سادگی! شما روی آینه فرم صورت خود را رسم کرده‌اید.

انواع عینک آفتابی

انتخاب عینک با توجه به فرم صورت

عینک‌ های افتابی هم در فرم‌های مختلف و متنوعی تولید می‌شوند. هر کدام از انواع عینک افتابی برای برخی از فرم‌ های صورت مناسب‌ ترند ، تصویر زیر می‌تواند در یک نگاه به شما در یافتن عینک آفتابی مناسب انواع صورت کمک کند.

انتخاب عینک آفتابی با توجه به فرم صورت

منبع: دیجی کالا مگ

نکات مهم برای سرمایه گذاری در بورس

دیدگاهتان را بنویسید