معرفی کتاب راز اثر راندا برن + عکس نوشته ها

معرفی کتاب راز اثر راندا برن + عکس نوشته ها

This post was most recently updated on 4 ماه ago

راندا برن در کتاب راز با بیانی ساده و در متن گفتن از تجربیات خودش در مسیر موفقیت با قانون جذب به آموزش اصول کاربردی این قانون پایه ای کائنات می پردازد.

کتاب راز
معرفی کتاب راز
کتاب راز
معرفی کتاب راز

کتاب راز اثر راندا برن

راندا برن متولد ۱۹۴۵ – فیلم‌نامه نویس استرالیایی است. وی نویسنده کتاب راز است که در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تأثیرگذار در دنیا معرفی شد. از کتاب‌های راندا برن می‌توان کتاب قدرت، راز شکرگذاری، معجزه سپاس‌گذاری، قهرمان، قانون جذب، راز هستی، معجزه را نام برد.

این کتاب یکی از کتاب‌های پرفروش در تابستان و پاییز ۲۰۰۶، نوشته راندا برن است. که به ۴۴ زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در ایران توسط افراد مختلفی از جمله مهدی قراچه‌داغی، الهام حاجی‌باقری، حسنعلی میرزابیگی، نفیسه معتکف عطاا… فتحعلی به زبان فارسی برگردانده شده است.

راز کتابی است که با جمع‌آوری گفته ­های اساتید برجسته از ایالات متحده، درباره قانون جهانی جذب می ­پردازد. در این کتاب نویسنده سعی نموده تا به بیان راه­ ها و مسیرهای فرعی و میان­برهای ساده برای پروراندن آنچه در ذهن ما به عنوان رؤیا وجود دارد بپردازد، اینکه چگونه می­ توان به آنچه که تمایل داریم باشیم و هر آنچه از شادی، سلامتی و ثروت می­ خواهیم بدست بیاوریم.

در نگاه اول این کتاب اغراق آمیز است ولی با نگاهی عمیق تر در می­ یابیم که با تاکید بر قانون نیروی جاذبه به ما یادآور شود چیزی به نام سرنوشت وجود ندارد و همه امور و اتفاقات زندگی انسان در افکار و باورهای ما ریشه دارد.

این کتاب، با استفاده از فرایند خلاق بر خواستن، یقین، دریافت تاکید داشته و در این مسیر به فرایندهای پرقدرتی همانند: انتظار، قدردانی، سپاسگذاری، تجسم، راز پول، جذب برکت و فراوانی، تمرکز بر موفقیت، بخشش، توجه به خود، راز سلامتی، خنده به عنوان موثرترین درمان، افکار مرتبط با کمال و بی نقصی راز زندگی می­ پردازد.

عکس نوشته هایی از این کتاب

کتابهای زیر را هم بخوانید:

کتاب تئوری انتخاب

کتاب انسان در جستجوی معنا

دیدگاهتان را بنویسید