ابزار جدید حذف فایل های واتساپ

ابزار جدید حذف فایل های واتساپ

This post was most recently updated on 4 ماه ago

ابزار جدید حذف فایل های واتساپ قابلیت جدیدی است که به واتساپ اضافه شده است به لطف این ابزار جدید، کاربران راحت‌ تر از گذشته می‌توانند فایل‌ هایی که فضای زیادی از گوشی را اشغال می‌کنند، پیدا و حذف کنند. به گفته‌ی شرکت فیسبوک، این قابلیت برای تمام کاربران ارائه شده است . با این قابلیت میتوانید برای حذف عکس‌های یک چت دست به انتخاب بزنید. به‌عنوان مثال می‌خواهید عکس‌های قرار گرفته در یک گروه خانوادگی را حذف کنید اما در عین حال خواستار باقی ماندن تعدادی از عکس‌های مهم هستید.

حذف فایل های واتساپ

برای حذف فایل های واتساپ کافی است به بخش Setting سپس Storage and data مراجعه کنید و در نهایت بر گزینه‌ی Manage storage ضربه بزنید.

ارسال پیام به خود در واتساپ چگونه است؟

ابزار «مصرف حافظه» (Storage Usage) فعلی واتساپ تمام چت‌ ها را بر اساس حافظه‌ای که اشغال کرده‌ اند مرتب می‌کند و می‌توانید ببینید هرکدام از چت‌ ها حاوی چه تعداد پیام، تصویر و دیگر چیزها هستند. سپس کاربران می‌توانند مثلا تمام عکس‌ های موجود در یک چت را حذف کنند.

حالا این ابزار جدید، پیش‌نمایشی از محتوا های دلخواه نمایش می‌دهد و همچنین چیزهایی که به دفعات فوروارد شده‌اند یا بزرگتر از ۵ مگابایت هستند، در دسته‌های جداگانه قرار می‌گیرند. این قابلیت باعث می‌شود کاربران راحت‌تر از گذشته انواع فایل‌ها را حذف کنند و فضای آزاد گوشی خود را افزایش بدهند.

تغییر تصویر پس‌ زمینه برای چت‌های واتساپ بصورت جداگانه

منبع: The Verge

دیدگاهتان را بنویسید