این 24 فعالیت باعث تقویت ذهن شما می شود

این 24 فعالیت باعث تقویت ذهن شما می شود

This post was most recently updated on 4 ماه ago

بر خلاف تصور رایج، افراد باهوش یا کم‌هوش به دنیا نمی‌آیند. مانند هر توانایی دیگری، هوش را نیز می‌توان تقویت کرد. شما می‌توانید با توجه‌ کافی به تغذیه و به کار گرفتنِ مغزتان، شاهد تقویت ذهن خود باشید. در واقع تغذیه، تحریک کردن و به کار گرفتن مغز، تا حد زیادی به هم وابسته هستند. ذهن ما قابلیت‌های خارق‌العاده‌ای دارد و البته با تقویت آن می‌توانیم از این قابلیت‌ها بیشتر استفاده کنیم. 

شکل فعالیت مغز انسان، یکی از موضوعاتی که است که هنوز درباره‌ی آن رازهای زیادی وجود دارد. راه‌های زیادی برای آگاهی ذهن به وجود آمده که استفاده از آن‌ها تاثیر زیادی روی افراد می‌گذارند. تقویت ذهن باعث می‌شود که بهتر فکر کنید، مثبت بیاندیشید و خلافیت بیشتری داشته باشید.

بسیاری از انسان‌های موفق ذهن خودشان را به شکل‌های مختلف تقویت می‌کردند. مثلا استیو جابز با مدیتیشن میزان اضطراب را در خودش کم می‌کرد و به همین دلیل توانست تحول بزرگی در تکنولوژی به وجود بیاورد.

24 فعالیت برای تقویت ذهن شما

در این مطلب به راه‌هایی اشاره شده که برای آگاهی ذهن بسیار مفید هستند. این راه‌ها را می‌توان در شرایط کاری مختلف و در محیط‌های گوناگون انجام داد و به همین دلیل به راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این ۲۴ روش را امتحان کنید و به ما بگویید که چه تاثیری روی زندگی و ذهن شما می‌گذارند:

تقویت ذهن

‌منبع: Inc ، دیجی کالا مگ

۱۲ رفتاری که افراد موفق را از سایرین متمایز می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید