تغییر تصویر پس‌ زمینه برای چت‌های واتساپ بصورت جداگانه

تغییر تصویر پس‌ زمینه برای چت‌های واتساپ بصورت جداگانه

This post was most recently updated on 6 ماه ago

واتساپ یک قابلیت جدید برای کاربران به ارمغان اورده و آن معرفی تغییر تصویر پس‌ زمینه و استیکرهای جدید برای چت‌های فردی و گروهی است که می توانید به دلخواه خود تصاویر پس‌ زمینه‌ی مختلفی را برای چت ها بصورت جداگانه انتخاب کنید.

تغییر تصویر پس‌ زمینه واتساپ

این مشخصه به کاربران این امکان را می‌دهد تا پیام‌های دلخواه خود را برای فرد یا گروه اشتباهی ارسال نکنند. همچنین واتساپ تغییر رنگ تصویر پس‌ زمینه‌ پیش‌فرض را امکان‌پذیر کرده است. همان‌طور که گفتیم، تنوع تصاویر پس‌ زمینه هم افزایش یافته که برای این کار تصاویر مربوط به نقاط مختلف جهان استفاده شده و در دو آلبوم روشن و تیره قرار گرفته‌اند.

همچنین حالا می‌توانید تصاویر دلخواه خود را در آلبوم روشن و تیره قرار دهید تا به صورت خودکار با توجه به روشن یا تیره بودن تم کلی گوشی، این تصاویر هم تغییر پیدا کنند. همچنین اگر اهل استفاده از استیکرهای واتساپ هستید، در نسخه‌ی جدید امکان جستجوی استیکرها با متن یا ایموجی امکان‌پذیر شده است.

ارسال پیام به خود در واتساپ چگونه است؟

برای تغییر تصویر پس زمینه برای چت های خود بصورت جداگانه کافی است چت مورد نظر را باز کرده از سه نقطه wallpaper رو انتخاب کنید سپس عکس مورد نظر را انتخاب و سپس روی SET WALLPAPER بزنید ، در اینجا دو گزینه خواهید داشت انتخاب تصویر زمینه برای این چت یا برای همه چت ها ، که شما برای این چت را انتخاب می کنید.

منبع: Engadget

دیدگاهتان را بنویسید