آموزش جیلبریک IOS 13

آموزش جیلبریک IOS 13

This post was most recently updated on 4 ماه ago

جیلبریک IOS 13 با استفاده از unc0ver برای پشتیبانی دستگاه‌های دارای تراشه A12 – A13 همانند آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۱۱ پرو مکس، آیفون XR، آیفون XS و آیفون XS مکس با سیستم عامل iOS 13 تا iOS 13.3 به روزرسانی شد. ما قبلا آموزش جیلبریک IOS 12 را در سایت قرار دادیم. این مطلب نحوه جیلبریک دستگاه بدون نیاز به کامپیوتر است و تمام پروسه جیلبریک از طریق گوشی انجام می‌شود.

نکته: این ابزار از آیفون X و دستگاه‌های قدیمی‌ تر پشتیبانی نمی‌کند برای جیلبریک این دستگاه ها باید از ابزار جیلبریک Checkra1n استفاده نمایید. با این ابزار از iOS 12.3 تا آخرین نسخه iOS 13 قابل جیلبریک است.

تذکرات:

پشتیبانی از پردازنده های A13 تا A12 از IOS 13 تا IOS 13.3

پس از پروسه جیلبریک ، فروشگاه Cydia روی دستگاه نصب خواهد شد.

قبل از جیلبریک، اگر اپدیت OTA ، دانلود شده است انرا پاک کنید. به Settings -> Storage بروید اپدیت OTA را حذف و سپس دستگاه خود را ریبوت کنید.

قبل از شروع جیلبریک از اطلاعات خود بکاپ بگیرید.

آموزش جیلبریک IOS 13

جیلبریک با استفاده از Uncover

آموزش جیلبریک ios 13

برای نصب این برنامه ابتدا با استفاده از Safari به این ادرس بروید. INSTALL رو بزنید و پروفایل و نصب کنید . حالا IOS Ninja رو از صفحه برنامه ها اجرا کنید و سپس روی Jailbreak بزنید . از لیست Unc0ver jailbreak را پیدا کنید و روی گزینه Get بزنید. سپس Install v 4.x.x (به جای x یک عدد است) را انتخاب نمایید و از پنجره پاپ آپ باز شده روی Install تپ کنید.

از تنظیمات به General=> Profiles & Device Management بروید روی پروفایل مربوطه بزنید، که در حال حاضر TOYOTA MOTOR FINANCE می‌باشد و ممکن است در آینده تغییر کند و آن را trust کنید.

آیفون خود را به حالت هواپیما Airplane mode ببرید.

به صفحه اصلی آیفون خود برگردید و برنامه unc0ver را باز کنید و سپس روی گزینه آبی رنگ Jailbreak بزنید و سپس Ok را انتخاب نمایید. بعد از اینکه آیفون شما ریستارت شد، مجدد برنامه unc0ver را باز کنید و گزینه Jailbreak را انتخاب نمایید. ممکن است چندید بار این روند انجام شود . اگر اپلیکیشن Cydia رو در هوم اسکرین مشاهده کردید دستگاه جیلبریک شده است. در غیر اینصورت دوباره امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید