با جیمیل می‌توانید ایمیل‌های که فرستادید را از اینباکس دریافت کننده حذف کنید

با جیمیل می‌توانید ایمیل‌های که فرستادید را از اینباکس دریافت کننده حذف کنید

This post was most recently updated on 4 هفته ago

جیمیل
جیمیل

برای انجام این کار پس از ارسال ایمیل خطی مشکی رنگ در زیر اپلیکیشن ظاهر می‌شود. در سمت چپ به رنگ سفید «Sending» را می‌بینید و در سمت راست با رنگ زرد «Cancel» دیده می‌شود. اگر خیلی سریع متوجه اشتباه خود شدید می‌توانید با زدن «Cancel» از ارسال ایمیل جلوگیری کنید. برای این کار زمان زیادی ندارید، اما اگر کلید «Cancel» را فشار ندادید، این کلید به «Undo» تبدیل می‌شود. این یعنی ایمیل شما ارسال شده است، اما شما می‌توانید آن را از اینباکس جیمیل فرد دریافت کننده حذف کنید

بخوانید انتقال چت های قدیمی واتساپ به گوشی جدید

به نظر فقط هفت تا هشت ثانیه برای Undo کردن ایمیل خود وقت دارید، و اگر از این کلید استفاده کنید مثل این است که این ایمیل را هیچوقت نفرستاده‌اید. بعد از فشردن کلید Undo شما به صفحه نوشتن پیغام منتقل می‌شوید تا تغییرات لازم را انجام دهید و دوباره ایمیل خود را بفرستید.

این تغییرات چند وقتی است که به سایت خود Gmail هم آورده شده است. برای استفاده از این امکانات باید فضای جیمیل خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید. فقط کافی است با کلیک بر روی آیکون تنظیمات گزینه Try The New Gmail را انتخاب کنید. حال علاوه بر اینکه توانایی کنسل کردن ایمیل خود حین ارسال را دارید، قادر هستید پس از ارسال آن را از جیمیل طرف مقابل هم حذف کنید. فقط به خاطر داشته باشید که فقط ۸ ثانیه پس از ارسال ایمیل می‌توانید آن را از اینباکس دریافت کننده حذف کنید.

دی لرنو وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید