10 قانون جذب پول و ثروت

10 قانون جذب پول و ثروت

قانون جذب

بطور کلی قوانین ثابتی بر این عالم هستی حاکم است که خواه، ناخواه زندگی همه­ انسان­‌ها را تحت تاثیر خود قرار می­‌دهد و خوشبختانه یا متاسفانه باید بگوییم این قوانین زندگی انسان­‌ها را در همه جنبه­‌ها احاطه کرده و افراد دانسته یا نادانسته در تمامی امور زندگی خود این قوانین مهم را به کار می­‌گیرند. اما خبر خوب این است که وجود چنین قوانینی در عالم هستی؛ این امکان را به ما می‌­دهد بتوانیم به صورت کاملاً آگاهانه و مختار این قوانین متافیزیکی را در جهت کارا و مثبت برای جذب پول و ثروت به کار گیریم.

قانون اشتیاق

تنها چیزی که باعث می­‌شود پول در زندگیمان بماند و پول بیشتری جذب کنیم، عشق است. حس نگرانی، شما را از پول دور می­‌کند، بیشتر افراد زمانی که حقوق می­‌گیرند یا پولی بدست می­‌آورند؛ هیچ احساس اشتیاقی به آن ندارند و به جای آنکه به پول عشق بورزند و با احساس خوبی از آن استقبال کنند، بیشتر نگران از دست دادن آن هستند که نتیجه­ نیز برای آن‌ها همین دور شدن پول خواهد بود. خواستن به تنهایی راهی برای رسیدن به ثروت و جذب پول و ثروت نیست، ما باید مشتاق ثروتمندی باشیم و به صورت وسواس گونه­‌ای تمام امور زندگیمان را در جهت تدارک برای جذب پول و ثروت به سمت خودمان برنامه‌­ریزی کنیم و جز هدفمان که تبدیل شدن به یک آهنربای بی چون و چراست، چیز دیگری نبینیم.

قانون هدف­ گذاری

برای آنکه بتوانیم ضمیر ناخودآگاه را بر روی مدار جذب ثروت و پول برنامه­‌ریزی کنیم، نخستین کاری که باید انجام دهیم تعیین هدف است. پس هدف­‌های بزرگ انتخاب کنید، اهدافی که هر روز باعث افزایش انگیزه شما گردند و اگر می­‌توانید برای دستیابی به اهدافتان یک زمان منطقی تعیین کنید.

 • در نوشتن اهداف برای آهنربای جذب پول و ثروت شدن، لازم است که تمامی اهداف خود را کامل، شفاف و واضح بنویسید .
 • از همه مهمتر اینکه این اهداف را به زمان حال یادداشت کنید.
 • سعی کنید هر روز در جهت رسیدن به اهداف خود گامی هر چند کوچک بردارید و تلاش خود را مضاعف کنید.

قانون جذب

آیا تا کنون به این نکته توجه داشته‌­اید که وقتی شاد و خوشحال هستید، دلایل دیگری نیز رخ خواهند داد تا شما خوشحال­تر شوید و زمانی که ناراحت و افسرده هستید انگار تمام اتفاقات ناخوشایند در انتظار شماست؟ این موضوع به قانون جذب بر می­‌گردد که در همه حال و همه جا عمل می‌­کند.نابراین کاری که ما باید انجام دهیم این است که دائماً احساس خود را به پول و ثروت عالی کنیم. برای این کار باید از پولی که در اختیار داریم لذت کامل را ببریم و بابت هر پولی که بدست ما می­‌رسد سپاسگزار خالق بی­همتا باشیم. عبارات تاکیدی را برای تبدیل شدن به جذب پول و ثروت به کار ببریم. 

 • قائده این عالم بر فراوانی است.
 • در جهان من همه چیز نیکوست.
 • خداوند عاشقانه مرا دوست دارد و تمام خواسته‌­های مرا برآورده می­سازد.
 • هر روز فرصت‌ها برای ثروتمند شدن من بیشتر می‌شود.
 • من لایق بهترین‌ها در دنیا هستم.
 • من آهنربای جذب پول و ثروتم.
 • از هر طرف برای من پول و ثروت می­بارد.
 • به هرکجا پا می‌گذارم پول و ثروت به دنبال من می‌آید.
 • من لایق و سزاوار ثروت هستم.
 • خدایا شکرت، سپاسگزارم، دوستت دارم.
 • هر روز موقعیت‌های عالی پول‌ساز وارد زندگی‌ام می‌شود و… 

قانون فرکانس

فردی را در نظر بگیرید که از نظر ثروت بسیار غنی است پس از این نظر در فرکانس خوب و مناسبی قرار دارد ولی بیماری لاعلاجی دارد، بنابراین از نظر سلامتی در فرکانس و مدار مناسبی قرار ندارد. چیزی که فرکانس ما را در هر لحظه تعیین می‌نماید، فکر و مهم تراز آن احساسات ما در آن لحظه است. پس در ارتباط با تبدیل به آهنربای جذب پول و ثروت شدن نیز می‌توان گفت رفتار، گفتار و افکار هر فرد در مورد ثروت تعیین کننده فرکانس اوست.

پس برای اینکه بتوانیم به آهنربای جذب پول و ثروت تبدیل شویم لازم است که وارد جهان فرکانسی شویم که در آن کسب پول و ثروت به آسانی و عزتمندانه انجام شود. حال سوال شما نیز حتماً این است که چگونه می­‌توان وارد چنین دنیای فرکانسی شد؟ برای پاسخ به این سوال باید به نکات زیر توجه خاصی داشته باشیم:

 • برای تغییر دنیای بیرون از خود، ابتدا باید از جهان درونمان آغاز کنیم، یعنی باید با استفاده از رفتار، گفتار و اعمالمان فرکانس ارتعاشی خود را افزایش دهیم تا بر اساس این فرکانس جدید؛ شرایط، افراد و موقعیت­‌های سطح بالا بر سر راه ما قرار گیرد و وارد زندگیمان گردد. کاری که در اینجا لازم است انجام دهیم این است که افکار، رفتار و گفتار خود را بر روی فرکانس ثروتمندی تنطیم کنیم؛ یعنی مانند ثروتمندان فکر کنیم، مانند آن‌ها لباس بپوشیم، رفتار کنیم و حتی سخن بگوییم. به بیان دیگر زمانی که ما در جهت مثبت شروع به تغییر می‌کنیم، طبق قانون فرکانس کم کم شرایط و افرادی که با ما هم فرکانس نیستند بنا به دلایلی از ما دور می­‌شوند و ما با موقعیت­‌ها، شرایط و افرادی که با فرکانس جدید ما هم مدار هستند و ما قبلا در مدار فرکانسی پایین­تر قادر به دیدن و شناخت آن‌ها نبوده‌­ایم، مواجه می‌شویم.
 • افرادی که ما با آن‌ها همنشین و همراه هستیم، بیشترین تاثیر را بر مدار فرکانسی ما دارند، زیرا گفتار و رفتار ما از آنها نشات خواهد گرفت. به طور کلی تمام افکار و رفتار ما میانگین ۵ نفری خواهد بود که بیشترین ارتباط را با آن‌ها داریم و ما خواسته یا ناخواسته روی این افراد تاثیر مثبت یا منفی می‌گذاریم و یا از آن‌ها تاثیر می­‌پذیریم. اگر پنج نفری که شما بیشترین ارتباط را با آ‌ن‌ها دارید، سطح درآمدی پایینی دارند درآمد شما هم میانگین درآمد آن‌ها خواهد بود. حال عکس این قضیه هم صادق است و اگر دوستان و اطرافیان نزدیک شما افراد با هدف و شاد و پر انرژی هستند که سطح درآمدی بالایی دارند؛ قطعا این ویژگی­‌های مثبت در شما نیز تاثیر گذاشته و شما نیز کاملا شبیه به آن‌ها خواهید شد. پس تا می­‌توانیم بایستی دوستان و همنشینانی را برای خود انتخاب کنیم که از هر جهت امتیاز بالایی داشته باشند.

قانون ارتعاش

برای آنکه بتوانیم به آهنربای جذب بی­چون و چرای پول و ثروت تبدیل شویم؛ کاری که باید انجام دهیم این است که در هر لحظه بفهمیم دقیقا در حال فرستادن چه نوع ارتعاشی به سیستم هستی و کائنات هستیم. به بیان دیگر برای مغناطیس ثروت شدن باید همه وجودمان سرشار از شوق پول باشد، باید حتی آن مبلغ ناچیز پولی که در اختیار داریم را دوست داشته باشیم و هرگز گلایه، ناله و شکایتی نکنیم. در این حالت است که به قانون جذب اجازه می­‌دهیم که وارد عمل شود و وقتی متوجه احساس رضایت و خوشنودی ما از پول و ثروت می­‌شود، از آن مقدار بیشتری در اختیار ما قرار خواهد داد. این به این معناست که ارتعاش ما با پول یکی شده و اصطلاحا هم ارتعاش شده­‌ایم.

قانون باورها برای جذب پول و ثروت

شما آنچه را که می­‌بینید باور نمی­‌کنید؛ بلکه آنچه را که باور دارید می‌بینید. پس تمام شرایط، محیط و حوادث پیرامون ما تحت تاثیر باورهای ذهنی ماست. باورهای ما، افکار غالب ما هستند که مکررا در ذهن ما تکرار شده­‌اند و توجه ما کاملا معطوف به آن‌ها است. هر چیزی که عمیقا به آن باور داشته باشیم بدون شک و تردید برای ما به واقعیت تبدیل خواهد شد. طبق قانون باورها، این باورهای ماست که ما را در مداری قرار می­‌دهد که در آن مدار با اتفاقات و شرایطی هم جنس باورهایمان روبرو خواهیم شد.

قانون کارآفرینی

کاری که دوست دارید را به صورت تخصصی یاد بگیرید و در آن تخصص حرف‌ه­ای شوید. اطلاعات خود را در زمینه فعالیت خود بالا ببرید و خلاقیت خود را در آن به نمایش بگذارید. یک طرح جدید، کار نو، حرف‌ه­ای نوین در زمینه­‌ای که در آن تخصص دارید ارائه دهید و کارآفرین شوید. اگر خواهان ثروت هستید و می­‌خواهید آهنربای پول باشید شرکت مخصوص به خود را راه اندازی کنید، محصولی را برای فروش انتخاب کنید و نیرو استخدام کنید.

قانون انتظار برای جذب پول و ثروت

در زندگی تا می­‌توانید در انتظار پول و ثروت باشید؛ زیرا اگر با اطمینان انتظار چیزی را داشته باشیم، این انتظار روی نگرش و باورهای ما اثر قدرتمندی گذاشته و مقدمات حضور آن را برای ما فراهم می­کند. بنابراین برای اینکه بتوانیم مانند یک آهنربای قوی عمل کنیم و پول و ثروت را به سمت خود جذب کنیم باید پس از طلیبدن خواسته­‌هایمان فقط منتظر آن باشیم و به قانونمندی و نظم هوشمندانه جهان هستی اطمینان کنیم و صبور باشیم.

قانون تصویر سازی ذهنی

تصویر سازی ذهنی به تجسمی گفته می‌شود که در آن افکار و احساسات ما به بهترین شکل ممکن کنترل می‌­شود و ارتعاش و فرکانسی که از این افکار ساطع می‌­شود به دنبال هم فرکانس و هم ارتعاش خود می­رود و ماهیت آن را به سوی ما جذب می­‌کند. بنابراین یکی از راه­‌های رسیدن به خواسته­‌ها و تغییر مدار، تجسم خلاق است. برای جذب پول و ثروت هر روز زمانی را به ریلکسیشن و مراقبه اختصاص دهید و خود را در حالی تصور کنید که به مقادیر بالایی از ثروت و پول رسیده­‌اید، در حالی که غرق در شادی و سپاس هستید.

قانون شکرگزاری برای جذب پول و ثروت

روی داشته هاتون تمرکز کنید و به خاطر آن‌ها با احساس خوب، خدا را شکر کنید. وقتی برای تک تک داشته­‌هایمان حتی کوچکترین آن‌ها در زندگی سپاسگزار باشیم، نعمت­‌های بیشتر و بیشتر به سمت ما جاری می­‌شود. پس برای جذب پول و ثروت، برای همان پولی که اکنون در اختیار داریم حتی اگر کم است شکرگزار باشیم و احساس لذت کنیم. شکرگزاری قانون بسیار شگفت انگیزی است، هر چه بیشتر به خاطر داشته­‌هایمان سپاسگزار خدا باشیم نعمت‌های بیشتری به سمت ما جریان می­‌یابد. امتحان کنید شکرگزاری را یکی از عادت‌های روزانه خود قرار دهید و برای مدتی به داشته‌­هایتان متمرکز شوید و بابت وجود آنها در زندگیتان خدا را شکر کنید، نتیجه آن فوق‌­العاده خواهد بود.

برگرفته از خانه سرمایه

راهکارهایی برای تعیین اهداف

ده احساس نیرو بخش جایگزین الگوهای منفی

دیدگاهتان را بنویسید