کتاب قدرت اثر راندا برن

کتاب قدرت اثر راندا برن

کتاب قدرت اثر راندا برن

This post was most recently updated on 4 هفته ago

معرفی کتاب قدرت

قدرت، این راز بزرگ است. رازی که بسیاری از بزرگان و دانشمندان آن را در اختیار داشته‌اند و دارند. ما می‌توانیم از این قدرت استفاده کنیم. باید بدانیم که حق ماست به آرزوها و خواسته‌های خود برسیم، حق ماست که آرامش، سلامتی و زیبایی داشته باشیم. خوشحال باشیم و از زندگی خود لذت ببریم. اراده کنیم و دنیای خود را در اختیار گیریم. این قدرت در درون همه ما نهفته است بنابراین حق ماست که از این قدرت و راز بزرگ استفاده کنیم.

کتاب قدرت اثر راندا برن
کتاب قدرت

تو شایستهای داشتن یک زندگی شگفت انگیز هستی! تو سزاوار داشتن همه چیزهایی هستی که دوست داری و یا آرزوی داشتنش را سال ها در سر پروراندهای. کار تو باید فروزنده باشد و تو شایسته ی آنی که هر کاری که می خواهی را به انجام برسانی. تو شایسته ی آنی که با دوستان و خانواده ات، رابطه ای آکنده از شادی و شادکامی داشته باشی. تو سزاوار تصاحب ثروت و پول فراوان برای ساختن یک زندگی کامل و شگفت انگیز هستی. تو شایسته ی آنی که رؤیاهایت همه ی آنها را به واقعیت بدل کنی! اگر می خواهی سفر کنی، تو شایسته ی بهترین سفرها هستی. اگر قصد شروع یک تجارت را داری، شایسته ی داشتن کسب و کار پر رونق هستی. اگر خواهان آموختن رقص یا زبان ایتالیایی و یا راندن یک کرجی روی برکه ای رؤیایی هستی، بدان که سزاوار و شایسته ی انجام همه ی این کارهایی. اگر همیشه دوست داشتی که یک موسیقیدان، دانشمند، تاجر، مخترع و یا بازیگر شوی، این بدان معنی است که تو به راستی شایستهی داشتن چنین عناوینی هستی! چون لیاقتش را داری؟هر روز صبح، بعد از عبور از دنیای خواب، وقتی که چشم می گشایی باید سرشار از شور و هیجان باشی. زیرا میدانی که این روز آکنده از رویدادهای بزرگ و زیبا خواهد بود. تو شایسته ی آنی که همیشه خندان و لبریز از سرخوشی و سرزندگی باشی، تو سزاوار آنی که در هر لحظه از زندگی احساس امنیت و قدرت کنی.

مطالعۀ کتاب راز برای مطالعۀ این کتاب و تغییر روند زندگی ضروری نیست زیرا هر آنچه که برای این تغییر به آن نیازمندید، در این کتاب گنجانده شده است. اگر کتاب راز را مطالعه کرده‌اید، این کتاب ژرفای بیشتری به دانسته‌های کنونی شما خواهد بخشید.

چیزهای فراوانی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید. چیزهای زیادی نیز وجود دارد که شما باید دربارۀ خود و زندگی‌تان، آن‌ها را درک کنید. همۀ این‌ها خوب است؛ در حقیقت ورای خوب و فوق‌العاده است.

زندگینامه راندا برن

راندا برن در 12 مارس 1945 در ملبورن استرالیا متولد شد.
وی نویسنده و تهیه کننده استرالیایی بوده و او را بیشتر به خاطر مستند راز و کتابی که با همین نام چندی بعد به چاپ رسید می‌شناسند. در ادامه وی کتاب قدرت ، جادو و قهرمان را نیز به نگارش درآورد.

کتاب راز او در سال 2007 در بیش از 19 میلیون نسخه به 40 زبان دنیا ترجمه شد و همچنین در بیش از 2 میلیون دی وی دی به فروش رسید. کتاب راز و فیلم راز روی هم بیش از 300،000،000 میلیون دلار فروش کرده اند.راندا در سال 2007 از سوی مجله تایم به عنوان یکی از 100 نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد.

وی در جایی می گوید:
« من با اعتقادی راسخ از استرالیا به آمریکا که پایگاه اکثر مربیان در این زمینه بود پرواز کردم. هفت هفته بعد تیم راز از 55 مربی مهم سرتاسر امریکا فیلم برداری کرد که نتیجه آن فیلمی صد و بیست ساعته شد… هشت ماه بعد راز روی پرده بود.»( کتاب راز راندا برن، ص 8)
راندا برن سال 2006 فیلم راز را ساخت که همان سال به روی پرده سینما آمد و همان سال هم کتاب راز را نوشت و در سال 2010 کتاب قدرت را در ادامه همان راه راز به رشته تحریر در اورد.
جالب است که کتاب راز بیش از آن که در فضای حیات متعالی و زندگی معنوی و الهی باشد در فضای زیست حیوانی و ترغیب خوانندگان به دنیا گرایی شدید تر و انسان محوری عمیق تر است. شاهد این گفته هم این است که راندا برن بعد از یک دوره سختی و فروپاشی وضعیت مالی و اقتصادی، کتابی را از دخترش می گیرد که مطالعه کند و این کتاب و محتوای این کتاب با هدف پول دار شدن بیشتر به رشته تحریر در آمده است. این کتاب که توسط والاس واتلز به نام «علم پول دار شدن» نوشته شده است؛ خمیر مایه افکار راندا برن واقع شده است و وی در کتاب هایش چندین بار از اثر گذاری این کتاب بر اندیشه راندا برن و مبانی فکری اش نام می برد که بینش جدیدی به وی داده است.

معرفی کتاب راز اثر راندا برن + عکس نوشته ها

دی لرنو وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید