کارشناسی خودرو با کارنامه

کارشناسی خودرو با کارنامه

کارشناسی خودرو

This post was most recently updated on 8 ماه ago

خرید و فروش خودروی دست دوم و مطلع بودن از معایب آشکار و پنهان آن نیاز به کارشناسی خودرو دقیق دارد تا در نهایت از طریق این اطلاعات بتوان به قیمت واقعی دست پیدا کرد. اما اینکه این کارشناس چه کسی باشد دارای اهمیت است

این مسئله وقتی اهمیت پیدا می‌کند که بدانید همه این موارد می‌تواند در ارزیابی شما در قیمت یک خودرو تاثیر بگذارد و در بازاری که قیمت‌ها سر به فلک کشیده است، یک اشتباه چه ضرری می‌تواند به خریدار یا فروشنده بزند.

حالا اگر بدانید «کارنامه» جایی است که علاوه بر تضمین کیفیت همه این خدمات،‌ به شما در تعیین قیمت نهایی خودروی کارشناسی‌ شده مشاوره هم می‌دهد و آن را ضمانت نیز می‌کند، آیا جای شک برای شما باقی می‌ماند؟

سایت دیوار با همین اهداف همکاری تازه خود را با «کارنامه» شروع کرده است. کارنامه یک سرویس کارشناسی خودرو در محل است که می‌تواند بازار خودرو را از دست کلاهبرداران و دلالان نجات دهد و به مصرف‌کنندگان واقعی کمک کند.

کارنامه کارشناسی خودرو در محل است. کافی است شما در سایت کارنامه یا روی خودروی مورد نظرتان برای خرید روی دیوار، درخواست اعزام کارشناس را ثبت کنید. نیم ساعت بعد کارشناس کارنامه در محل حاضر می‌شود و ظرف یک ساعت گزارش کاملی از وضعیت سلامت خودرو در ۴۳۵ آیتم را ارائه می‌کند. در نهایت پیشنهاد بازه‌ قیمتی را می‌دهد که خودرو واقعا ارزش آن را دارد.

کارشناسی خودرو

مزایای خدمات کارشناسی خودرو‌ی کارنامه

بررسی تخصصی بیش از ۴۰۰ نقطه از خودرو توسط کارشناسان مجرب

ارائهٔ پیشنهاد قیمت متناسب با وضعیت خودرو و قیمت روز بازار

اعزام کارشناس در کم‌تر از ۳۰ دقیقه به محل مورد نظر شما

ویژگی‌های خدمات کارشناسی خودرو کارنامه

بیش از ۴۰۰ نقطه از خودرو، در فرایندی دقیق و استاندارد، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

تمامی کارشناس‌های کارنامه، علاوه بر داشتن تجربهٔ فراوان، با گذراندن دوره‌های تخصصی به آخرین روش‌های ارزیابی فنی خودرو نیز تسلط دارند

به منظور ارائهٔ دقیق‌ترین کارشناسی، متخصصین کارنامه به جدیدترین و به‌روزترین ابزارهای الکترونیکی سنجش سلامت خودرو، مجهز می‌باشند

سوالات متداول

در فرآیند کارشناسی خودرو کدام بخش از خودرو بررسی می‌شود؟

در کارشناسی کارنامه بیش از ۴۰۰ آیتم از خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرد که «وضعیت فنی»، «بدنه»، «لاستیک‌ها»، «موتور و انتقال قدرت»، «سیستم تعلیق، فرمان و ترمز»، «فضای داخلی و سیستم‌های برقی»، «آپشن‌ها» و همچنین «اسناد و مدارک خودرو» را شامل می‌شود.

کارشناسان کارنامه چه آموزش‌هایی می‌بینند و تا چه اندازه در انجام کارشناسی مهارت دارند؟

کارشناسان کارنامه دارای پشتوانه علمی و تجربی هستند. این افراد علاوه بر سال‌ها تجربه در حوزه‌های مرتبط با کارشناسی خودرو، دارای مدرک کارشناسی تخصصی خودرو از «دانشگاه شریف» هستند. همچنین به منظور بهبود مستمر دانش و مهارت در این حوزه، به‌طور پیوسته در دوره‌های تخصصی «آکادمی کارنامه» شرکت می‌کنند.

لغو درخواست کارشناسی خودرو چه زمانی امکان‌پذیر است؟ آیا در صورت لغو، هزینه آن بازگشت داده می‌شود؟

تا قبل از اعزام کارشناس (که از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود)، امکان لغو درخواست وجود دارد. مبلغ پرداختی نیز حداکثر تا یک روز کاری به حساب شما برگشت داده می‌شود.

آیا پس از ثبت درخواست امکان تغییر مدل خودرو یا زمان بازدید وجود دارد؟

بله، تا قبل از اعزام کارشناس، می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی کارنامه، نسبت به تغییر مدل خودرو، محل و زمان کارشناسی اقدام کنید .

منبع: دیجیاتو ، کارنامه

هنگام خرید و فروش آیفون ، به این نکات توجه کنید

دیدگاهتان را بنویسید