آموزش نصب برنامه های گوگل بر روی گوشی های شیائومی

آموزش نصب برنامه های گوگل بر روی گوشی های شیائومی

برنامه های گوگل روی گوشی شیائومی

This post was most recently updated on 7 ماه ago

برنامه های گوگل روی گوشی های سیائومی
برنامه های گوگل روی گوشی های سیائومی

شرکت شیائومی یکی از بزرگترین شرکت های تولید تلفن های هوشند در کشور چین می باشد، اما شاید بدانید که وضعیت اینترنت در کشور چین دارای محدودیت هایی است، به عنوان مثال سرویس های گوگل توسط کاربران چینی قابل استفاده نیست و در مقابل کاربران چینی از برنامه ها و سایت های مشابه و ساخته شده مخصوص کشور چین در تلفن های همراه خود استفاده می کنند. اما برای محدودیت های ذکر شده در رام چین راه حل هایی هم وجود دارد که شما به راحتی می توانید آن را انجام دهید و برای همیشه مشکلات مربوط رام چین را رفع کنید. و ما الان قصد داریم تا نحوه نصب برنامه های گوگل روی گوشی شیائومی را به طور کامل برای شما شرح دهیم.

آموزش نصب برنامه های گوگل روی گوشی شیائومی

راه حل اول:

مرحله اول: ابتدا از طریق لینک زیر نرم افزار Google Installer را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. محیط نرم افزار نصب کننده به زبان چینی می باشد، اما عمل نصب تنها با زدن یک دکمه انجام می شود. و بعد از نصب شدن برنامه های گوگل می توانید آن را پاک کنید.

دانلود نرم افزار Google Installer

مرحله دوم: بر روی دایره آبی درپایین صفحه کلیک کنید تا عمل نصب آغاز شود.

مرحله سوم: برنامه های مورد نیاز گوگل یکی یکی دانلود می شوند و آماده ی نصب می شوند، پس از باز شدن صفحه نصب بر روی دکمه Install کلیک کنید تا برنامه های گوگل برای شما نصب شوند.

درصورتی که در هنگام نصب ارور و پیغامی دریافت نکردید، برنامه های گوگل با موفقیت برای شما نصب شده حالا می توانید در تنظیمات وارد قسمت Sync شوید و اکانت گوگل خود را وارد کنید.

راه حل دوم:

1- ابتدا وارد Mi app store استور رسمی گوشی های شیائومی شوید.

2- در قسمت سرچ  بالا صفحه این برنامه Google را سرچ کنید.

3- دنبال نرم افزاری بگردید که به شکل آیکون آبی رنگ و پنجه پاندا است آن را لمس کنید. به صفحه جدیدی منتقل می شوید.

4- اولین نرم‌افزار با آیکون گوگل پلی و اسم چینی را مشاهده میکنید. ممکن است برای شما در اول لیست نباشد کمی پایین بروید تا پیدایش کنید.

5- گزینه install را بزنید تا نرم افزار دانلود شود بعد اتمام دانلود گزینه Lunch را بزنید تا وارد نرم افزار شوید. سپس دایره بزرگ آبی را در صفحه اصلی اپ مشاهده میکنید. البته ممکن است دایره رنگش قرمز یا زرد باشد.

5- روی دایره بزنید تا فرایند نصب نرم افزار های گوگل آغاز شود.

با جیمیل می‌توانید ایمیل‌های که فرستادید را از اینباکس دریافت کننده حذف کنید

دیدگاهتان را بنویسید