مسیریاب های ایرانی + معرفی بهترین ها

مسیریاب های ایرانی + معرفی بهترین ها

مسیریاب ایرانی

This post was most recently updated on 3 ماه ago

همه ما سرویس های نقشه را به خوبی می شناسیم و در موقعیت‌های مختلف از آنها استفاده کرده‌ایم، از گوگل مپ گرفته تا سرویس مسیر یاب ویز که راننده‌ها را در خیابان‌های پر پیج و خم همرایی می‌کند. اما با این حال، همیشه جای مسیریاب های ایرانی در کشور خالی بوده است، در حالی‌که بسیاری از کشورهای دنیا نقشه‌ها و مسیریاب‌های بومی خود را دارند و میلیون‌ها کاربران از آنها استفاده می کنند.

مسیریاب نما

مسیریاب های ایرانی
مسیریاب نما

نما یک سرویس مکان محور است که قابلیت های جالبی دارد و بررسی های اولیه نشان می‌دهد که حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت. داده ها و آدرس ها با جزییات بسیار زیادی در نما ثبت شده، به طوری که حتی پلاک خانه ها نیز در کوچه و خیابان ها مشخص است. بخش جستجو نیز به صورت کاملا حرفه ای عمل می کند و اینطور که مدیران نما مدعی شده‌اند، بسیار پیشرفته تر از گوگل مپ است.

قابلیت‌های زیادی از جمله مسیریاب، پیدا کردن اماکن و قابلیت های جالب و منحصر به فردی مانند پیدا کردن نزدیک ترین اماکن و ادارات در حوالی آدرس مورد نظر، در نما جای گرفته و کاربران می توانند از طریق وب سایت و اپلیکیشن از این سرویس استفاده کنند.

مسیریاب بلد

مسیریاب های ایرانی
مسیریاب بلد

بلد یک نقشه و مسیریاب فارسی و هوشمنده که با نقشه‌ای پرجزئیات از سراسر ایران در مسیریابی سریع و به‌صرفه به شما کمک می‌کنه. بلد با در نظر گرفتن ترافیک آنلاین و کمترین زمان رسیدن به مقصد، به‌صرفه‌ترین مسیر رو به شما پیشنهاد می‌ده و شما رو در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد می‌رسونه . از قابلیت های بلد می توان به ، ناوبری راننده در مسیر با رابط کاربری بهینه و آسان در دو حالت شب و روز، ارائه به‌صرفه‌ترین مسیر با توجه به اطلاعات ترافیکی آنلاین و نزدیک‌ترین مسیر تا مقصد و محیط فارسی به همراه درج پلاک و نمایش طرح زوج و فرد اشاره کرد.

مسیریاب نشان

مسیریاب های ایرانی
مسیریاب نشان

مسیریاب نشان یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد مورد نظرتان را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخنگوی فارسی استفاده کنید. «نشان» ترافیک لحظه‌ای معابر را تخمین زده و سعی می‌کند مسیری با ترافیک کمتر پیشنهاد دهد. تنها اپلیکیشن نقشه و مسیریابی است که همزمان طرح‌های ترافیک و زوج‌ و فرد را دارد و با توجه به آن‌ها مسیریابی می‌کند. دارا بودن سخنگوی فارسی با ویژگی منحصربه‌فرد ذکر نام معابر است.

مسیر یاب دال

مسیریاب های ایرانی
مسیریاب دال

مسیریاب دال یک نرم افزار رایگان و کاربردی است که با ایجاد یک محیط دوست داشتنی مسیریابی را برای شما آسان می کند، بعد از انتخاب مقصد روی نقشه مسیریاب، روی بهترین و سریع ترین راه حرکت کنید، با راهنمایی صوتی و دیگر امکانات لذت بخش آن بدون دغدغه به رانندگی بپردازید و یکدیگر را از اتفاقات اطرافتان باخبر سازید.

مسیر یاب سپهر

مسیریاب های ایرانی
مسیریاب سپهر

سپهر ی اپلیکیشن خیلی باحاله که کلی امکانات را یکجا و با یه گرافیک خوب در اختیارت میگذاره . می تونی توی سپهر با نقشه، مسیریاب و اطلاعات شهری سپهر کلی حال کنی. در نقشه سپهر می تونی از سرویس های نقشه آنلاین، نقشه آفلاین، یافتن مکان خود، اشتراک گذاری مکان، قرار و مدار، سرویس کجایی و سرویس اینجام استفاده کنی. مسیریاب سپهر؛ هم مسیریابی آنلاین داره و هم مسیریابی آفلاین. بخش جالب تر سپهر مسیریاب سخنگو (صوتی) آن است که در طول مسیر با صدا راهنماییت می کنه، تا به مقصد برسی.

سفارش غذا آنلاین + معرفی بهترین ها

دیدگاهتان را بنویسید