بلاخره IOS 12.4 جیلبریک شد + آموزش جیلبریک

بلاخره IOS 12.4 جیلبریک شد + آموزش جیلبریک

This post was most recently updated on 6 ماه ago

بلاخره IOS 12.4 جیلبریک شد . کامل ترین ابزار های جیلبریک IOS 12 ، دو ابزار قدرتمند Unc0ver و Chimera را به شما معرفی می کنیم .

جیلبریک با استفاده از Uncover

جیلبریک IOS 12.2
جیلبریک IOS 12.4

این برنامه جیلبریکی مشابه جیلبریک نسل های پیشین IOS رو به همراه دارد. یعنی جیلبریکی با پایداری بالا ، مجهز به فروشگاه Cydia ، دسترسی کامل به تمامی بخش های سیستم عامل و امکان نصب توییک های دلخواه.

قبل از جیلبریک با ویژگی های IOS 13 آشنا شوید شاید از جیلبریک منصرف شدید.

تذکرات:

  • پشتیبانی از پردازنده های A7 تا A12 از IOS 11 تا IOS 12.4
  • پس از پروسه جیلبریک ، فروشگاه Cydia روی دستگاه نصب خواهد شد.
  • قبل از جیلبریک، اگر اپدیت OTA ، دانلود شده است انرا پاک کنید.

برای جیلبریک IOS 12.4 ، پس از باز کردن برنامه روی دکمه Jailbreak تپ کنید پس از طی مراحل دستگاه ری استارت می شود . ممکن است چندید بار این روند انجام شود . اگر اپلیکیشن Cydia رو در هوم اسکرین مشاهده کردید دستگاه جیلبریک شده است. در غیر اینصورت دوباره امتحان کنید.

برای نصب این برنامه ابتدا با استفاده از Safari به این ادرس بروید. سپس در بخش اپلیکیشن ها بر روی Jailbreaks بزنید و ابزار Unc0ver را نصب کنید . Settings را باز کنید و مسیر General > Profiles & Device Management را دنبال کنید . و آن را Trust کنید . ابزار را اجرا کنید و بر روی Jailbreak کلیک کنید و منتظر تمام شدن پروسه بمانید . Cydia را از هوم اسکرین اجرا کنید و نصب توییک های مورد علاقه خود را شروع کنید .

جیلبریک با استفاده از Chimera

جیلبریک IOS 12.2
جیلبریک IOS 12.4

یک ابزار جیلبریک نیمه پایدار برای iOS 12-12.4 است . همانند unc0ver به صورت کامل از دیوایس های دارای پردازنده A12-A12X پشتیبانی میکند. تفاوت اساسی آن با دیگر ابزارهای جیلبریک این است که تمامی ابزارهایی که تا به الان منتشر شده اند. از سیدیا به عنوان پکیج منیجر استفاده کرده اند اما این ابزار دیگر سیدیا را قبول ندارد . و پکیج منیجر رسمی خود با نام Sileo را در خود دارد که از نظر طراحی بسیار زیباتر از سیدیا نیز میباشد.

برای نصب این برنامه ابتدا با استفاده از Safari به این ادرس بروید. سپس در بخش اپلیکیشن ها بر روی Jailbreaks بزنید و ابزار Chimera را نصب کنید. Settings را باز کنید و مسیر General > Profiles & Device Management را دنبال کنید. وآن را Trust کنید. ابزار را اجرا کنید و بر روی Jailbreak کلیک کنید و منتظر تمام شدن پروسه بمانید. Sileo را از هوم اسکرین اجرا کنید و نصب توییک های مورد علاقه خود را شروع کنید .

جیلبریک IOS 13

دیدگاهتان را بنویسید