برنامه کامل تناسب اندام بانوان

برنامه کامل تناسب اندام بانوان

تناسب اندام بانوان

این روز ها همه، مخصوصا بانوان دوست دارند که اندامی متناسب داشته باشند و از شر چربی های اضافه بدن خود خلاص شوند. این خواسته برای خیلی ها به یک آرزو تبدیل شده است، چرا که راه های مختلفی را امتحان کرده اند اما نتوانسته اند نتیجه ای که مد نظرشان بوده است را بگیرند. راه های مختلفی برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام وجود دارد که موثر ترین و کم خطر ترین آن ها ورزش کردن است. البته ورزش کردن هم باید طبق اصول و برنامه خاصی انجام شود تا در کنار یک رژیم غذایی سالم منجر به تناسب اندام گردد. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که به کاربرانش در رسیدن به این هدف کمک می کند. SWEAT: Kayla Itsines Fitness عنوان یک اپلیکیشن جامع و کامل برای تناسب اندام بانوان ، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Sweat توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه با همکاری مشهور ترین مربیان فیتنس بانوان؛Kayla Itines ، Kelsey Wells ، Chontel Duncan ، Stephanie Sanzo و Sjana Elise Earp ساخته شده است و برنامه های آن از جمله موثر ترین و مفید ترین برنامه ها برای بدنسازی در خانه و باشگاه هستند. وضعیت ورزش و تناسب اندام بانوان توسط برنامه پیگیری می شود و تمرینات هفتگی و چالشی به صورت خودکار برای شما تولید می گردد. تمرینات برای اهداف مختلفی مثل کاهش وزن بعد از بارداری، آب کردن چربی های دور شکم و … به همراه رژیم های غذایی مختلف ارائه شده اند تا برای همه مناسب و قابل استفاده باشند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه تناسب اندام بانوان :

  • برنامه BBG Kayla Itines برای تمرین در منزل مناسب است و شامل تمرینات با شدت بالا با استفاده از حداقل تجهیزات است. BBG شامل 8 هفته تمرین کم شدت و کم تحرک دیگر برای ایجاد یک تناسب اندام پایه است.
  • BBG Stronger از Kayla تمرینات مربوط به وزن بدن و تجهیزات بدنسازی را در تمرینات با شدت زیاد 28 دقیقه ای ارائه می دهد تا کاربران با اطمینان بتوانند وارد باشگاه شوند.
  • برنامه پس از بارداری کایلا، برای بازیابی تناسب اندام مادران جدید است.
  • برنامه های تمرین با وزنه در خانه Kelsey Wells و PWR شامل تمرینات مقاومتی برای خانه و باشگاه است که به خانم ها در ساخت عضله، سوزاندن چربی و افزایش تناسب اندام بانوان بطو کلی کمک می کند.
  • برنامه LIFTING at Home استفانی سانزو برای خانم هایی که می خواهند در خانه با وزنه تمرین کنند، یا مبتدیانی که می خواهند در خانه با حداقل تجهیزات کار کنند، ایده آل است.
  • برنامه یوگا Sjana Earp شامل تمرینات استقامتی به سبک Vinyasa و جریان های ریکاوری مبتنی بر یین برای بهبود انعطاف پذیری و استقامت است.

منبع: فارسروید

دانلود کنید

برنامه بهتر من برای داشتن تناسب اندام خانم ها

برنامه فیتنس جیلیان میشل برای تناسب اندام زنان

دیدگاهتان را بنویسید