اپ استور های بدون مشکل ایرانی برای آیفون

اپ استور های بدون مشکل ایرانی برای آیفون

اپ استور ایرانی

This post was most recently updated on 3 هفته ago

اپ استور های زیادی برای سیستم عامل IOS وجود دارد . که می توانید برنامه ها و بازی های رایگان و پولی رو دانلود کنید. ولی موضوعی که بیشتر از همه اهمیت دارد . داشتن یک اپ استور ایرانی است که چند وقتی است با مشکلات متعددی روبرو هستند. محدودیت های اپل باعث شده بیشتر اپ استورهای ایرانی از کار بیفتند . و نتوانند برنامه های ایرانی را ارائه دهند.

اپ استور ایرانی
اپ استور ایرانی

فروشگاه اپ ایرانی زیادی وجود دارد که برخی از انها با نصب اپلیکیشن و برخی با نصب پروفایل ارائه خدمات می دهند . آن چیزی که اهمیت دارد ثبات این اپ استورها و ارائه خدمات به صورت مداوم است . ما در اینجا به معرفی بهترین و بدون مشکل ترین اپ استورها می پردازیم .

استور نصاب

یکی از بهترین اپ استور های ایرانی است که شامل برنامه های ایرانی و خارجی است . البته باید در ابتدا این برنامه رو خریداری کنید . همچنین دارای دو نسخه عادی و پرو می باشد که نسخه پرو آن دارای اشتراک سالیانه است . این برنامه با هک برنامه های پولی خارجی شما را از خرید این برنامه ها بی نیاز کرده هر چند برخی از این اپلیکیشن ها به فروش می رسد . ولی بسیاری از انها نیز رایگان هستند . برنامه های ایرانی متعددی نیز در برنامه وجود دارد که بدون مشکل می توانید انها را دانلود کنید. برخی از امکانات این استور: آپدیت های مستمر ، تولید هک های اختصاصی و تولید برنامه های انحصاری است.

برای دریافت این برنامه اینجا کلیک کنید .

استور سیبچه

اپ استور ایرانی سیبچه هم دارای هزاران برنامه مختلف ایرانی و خارجی و یکی از قدیمی ترین استورهاست . که اپ های خارجی رو مستقیم از آن قابل دانلود هستند . اپ های ایرانی این استور نیز از کار نخواهند افتاد ولی لازمه ان خرید اشتراک سالیانه است . برخی از ویژگی های این فروشگاه به جستجوی سریع ، بروز بودن برنامه ها و دارای فروشگاه برای خرید گیفت کارت است.

برای دریافت این برنامه اینجا کلیک کنید.

استور سیب اپ

اپ استور ایرانی سیب اپ هم قدیمی ترین این استورها است . که با اشتراک سالیانه می توانید از برنامه های ایرانی و پولی ان استفاده کنید. و اگر برنامه ای دارید می توانید در ان به اشتراک بگذارید . از ویژگی های این فروشگاه به عضویت رایگان ، دانلود راحت و بذون محدودیت ، سرعت بالای دانلود و سهولت قرار دادن برنامه در ان است.

برای دریافت این برنامه اینجا کلیک کنید.

این مطلب هم بخوانید : شایعات در مورد عمر باطری های موبایل

دی لرنو وب‌سایت

پاسخی بگذارید